Канада відкрила візові центри у Києві і Львові

  • By UC Family Magazine
  • 15 Apr, 2013

Уряд Канади відкрив нові візові центри у Києві та Львові.

Про це у четвер повідомляє посольство Канади в Україні у своєму комюніке.

Зазначається, що Міністерство громадянства та імміграції Канади розширює мережу своїх візових центрів в усьому світі, щоб надавати цінну адміністративну підтримку заявникам перед поданням, під час та після розгляду їх заяви на візу на тимчасове перебування.

Посольство уточнює, що працівники візового центру “відповідатимуть місцевою мовою на запитання по телефону, електронною поштою або особисто і забезпечуватимуть правильність підготовки заяв”.

За додаткову плату центр буде надавати і такі послуги, як ксерокопіювання, фотографування для віз та комп’ютерні термінали на засадах самообслуговування для тих, хто бажає скористатися новою можливістю заповнення анкет он-лайн.

При цьому посольство нагадує, що візовий центр “не бере участі у процесі прийняття рішення і не уповноважений давати заявникам поради щодо віз”.

Амбасада уточнює, що до центру можна подати заяву на візу відвідувача, дозвіл на навчання, дозвіл на роботу або на проїзний документ постійного мешканця.

У столиці центр відкрився за адресою вулиця Фрунзе, 60, у Львові – на вулиці Братів Міхновських, 1.

Українська правда

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Шведський діджей і музичний продюсер Avicii разом з британською виконавицею Рітою Орою зняли у Києві відео на пісню "Lonely Together".  джерело  www.ukrinform.ua
Опублікований на YouTube-каналі Avicii кліп за тиждень набрав більше 7 млн переглядів, передає "Новое время".

У ролику можна помітити київські локації: Ботанічний сад, парк "Перемога" і Рибальський міст.

Крім того, героями кліпу стали екс-барабанщик проектів "Alloise" та "Dvoe" Артем Угодників і його дружина Аліна.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Енергетична компанія TIU-Канада стала першим іноземним інвестором в Україну в рамках дії Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою. Про це йдеться в повідомленні компанії, яке передано Укрінформу  www.ukrinform.ua

"TIU-Канада стає першим канадським інвестором в Україну, що користується правилами Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою, яка набула чинності 1 серпня. TIU-Канада, дочірнє підприємство компанії Refraction Asset Management, влітку цього року почала будівництво сонячної електростанції вартістю 10 мільйонів євро у Нікополі, Дніпропетровської області. 10 мегаватна станція буде постачати електроенергію місцевим жителям та підприємствам", - йдеться у повідомленні.

"Ми пишаємося тим, що будемо першим інвестором у рамках Угоди про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною. Але найголовніше, на практиці це дозволить TIU-Канада постачати українцям чисту енергію", - зазначила директор українського представництва TIU-Канада Валентина Белякова.

Вона також зазначила, що в Україні тарифи на відновлювану енергетику - одні з найкращих у Європі. "Тариф на постачання електроенергії в мережу чинний до 1 січня 2030 року та заохочує прямі іноземні інвестиції в Україну. Це добре для енергетичної незалежності України, а також для економічного зростання", - сказала Белякова.

Нагадаємо, Угода про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною була підписана 11 червня, 2016 р. та набула чинності 1 серпня, 2017 р. Окрім комерційних переваг для бізнесу обох країн, угода покликана підтримати економічні реформи та ініціативи уряду щодо розвитку України, зміцнить канадсько-українське партнерство. Ця угода є результатом 5 років переговорів.

TIU-Канада – це енергетична компанія, що працює у секторі відновлюваної енергетики та знаходиться в місті Калгарі, провінції Альберта. Свою роботу в Україні компанія почала влітку цього року.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Please visit the photo exhibit "My army. See through heart" from 23 September to 30 September at 145 Evans Ave. (organized in the framework of the Invictus Games Toronto 2017)
More Posts
Share by: