«Шинок – коса над чаркою»

  • By UC Family Magazine
  • 23 Aug, 2013

«Шинок – коса над чаркою», що знаходиться у справжньому козацькому селищі “Мамаєва Слобода”, відроджує гонорову козацьку традицію вживання «Варенухи»! Ерго бібамус! Всі добре чули про славнозвісні чайні церемонії і на деяких російськомовних сайтах навіть так і вказано: «майстер-класи з чайної церемонії», це подається як просвітництво українців. Ба навіть написано, чай для японця, як для українця сало. Неприємно звичайно, адже в добу середньовіччя запорізьких козаків прирівнювали до лицарів «Мальтійського Ордену», однак ці доморощені писаки про це ні чичирк не знають, ні про історію, ні про культуру та традиції землі, на якій вони народились та виросли.

Наші прадіди козаки добрий звичай мали, бо ж знали в який час воювати, а в який веселитися та вживати хмільні напої, адже ж воювати козакові треба тверезому, щоб добре можна було потім, за мирної годиноньки – пити й гуляти, гарні мислі мати…

Це ми до того, що у козаків була своя церемонія вживання вареної горілки – «Варенухи» одного з найулюбленіших напоїв 17-18 столітть в Наддніпрянській Україні.

Шляхта та козаки заздалегідь змовившись посилали до шинка пахолка із жменею золотих дукатів та талерів з тим, аби наступного вечора зібратися всім гуртом і гучно крикнути: «Ерго бібамус»! (лат. – випиймо!).

Варенуху не наливали, а насипали спеціальним корячком у так звані кухлі – філіжанки…

“Шинок-Коса над чаркою” пропонує до Вашої уваги дегустацію «Варенухи», уявивши себе січовим рубакою, що спільно з побратимами насолоджується вільними від «війни» хвилинами, і як наші прадіди за мирної годиноньки – пити й гуляти, гарні мислі мати…

Пропонуємо Вам подарувати своїм друзям зоряне небо над «Мамаєвою Слободою» та романтичний вечір в «Шинку – коса над чаркою», де крім варенухи можна продегустувати й інші традиційні хмільні напої доби середньовіччя.

Замовлення для приготування варенухи (а вона за давньою технологією готується в печі від 12 до 24 годин) приймаються за телефоном: 093-872-48-77

Інші деталі сценарію цього дійства – церемонії вживання «Варенухи» ми залишаємо в таємниці, з тим, аби Ваше свято стало для Вас романтичною несподіванкою…

«Ерго бібамус!» (лат. – випиймо!) так, як це робили наші прадіди, шляхта та козаки!

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: