НАРОДНА ПІСНЯ У ВИКОНАННІ АНЖЕЛІКИ РУДНИЦЬКОЇ

  • By UC Family Magazine
  • 24 Jul, 2013

 Останнім часом Анжеліка Рудницька привчила нас до того, що вона – викладач, науковець, ініціатор майстер-класів і благодійних акцій, художниця, яка представляє (завдяки своїм фантастичним художнім полотнам) Україну у світі. Нам усім вже почало здаватися, що Анжеліка принципово ігнорує музичні тусовки, фестивалі й взагалі музику.

Але цього літа Рудницька подарувала своїм шанувальникам новий трек – українську народну пісню “Ой ходила дівчинонька” у сучасній версії.

– Спонукали мене записати цю пісню, яку люблять на українському Поліссі, Оксана Пекун і Володимир Коваленко. Я готувала її для телепроекту “Фольк-мюзік”, – розповідає Анжеліка. – Але після виконання “Ой ходила дівчинонька” на фестивалі “Трійця у Мамаєвій Слободі, я зрозуміла, що пісня подобається і її треба відпускати в люди. Рада, якщо вона вам сподобається у новій обробці. Ще більше буду щаслива, якщо ця симпатична лірично-іронічна пісня повернеться в обіг народної музики, яку із задоволенням співають у родинному колі й на різноманітних акціях. Аранжування пісні зробив Микола Павлов. Пісня вже готова розлітатися до радіостанціях, інтернету і концертах. Запрошуємо прослухати і поділитися сврїми враженнями!

https://www.youtube.com/watch?v=omi17CCHxEg

прес-служба Мистецької Агенції “ТЕРИТОРІЯ А” тел. 044-531-97-53

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: