НАРОДНА ПІСНЯ У ВИКОНАННІ АНЖЕЛІКИ РУДНИЦЬКОЇ

  • By UC Family Magazine
  • 24 Jul, 2013

 Останнім часом Анжеліка Рудницька привчила нас до того, що вона – викладач, науковець, ініціатор майстер-класів і благодійних акцій, художниця, яка представляє (завдяки своїм фантастичним художнім полотнам) Україну у світі. Нам усім вже почало здаватися, що Анжеліка принципово ігнорує музичні тусовки, фестивалі й взагалі музику.

Але цього літа Рудницька подарувала своїм шанувальникам новий трек – українську народну пісню “Ой ходила дівчинонька” у сучасній версії.

– Спонукали мене записати цю пісню, яку люблять на українському Поліссі, Оксана Пекун і Володимир Коваленко. Я готувала її для телепроекту “Фольк-мюзік”, – розповідає Анжеліка. – Але після виконання “Ой ходила дівчинонька” на фестивалі “Трійця у Мамаєвій Слободі, я зрозуміла, що пісня подобається і її треба відпускати в люди. Рада, якщо вона вам сподобається у новій обробці. Ще більше буду щаслива, якщо ця симпатична лірично-іронічна пісня повернеться в обіг народної музики, яку із задоволенням співають у родинному колі й на різноманітних акціях. Аранжування пісні зробив Микола Павлов. Пісня вже готова розлітатися до радіостанціях, інтернету і концертах. Запрошуємо прослухати і поділитися сврїми враженнями!

https://www.youtube.com/watch?v=omi17CCHxEg

прес-служба Мистецької Агенції “ТЕРИТОРІЯ А” тел. 044-531-97-53

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Шведський діджей і музичний продюсер Avicii разом з британською виконавицею Рітою Орою зняли у Києві відео на пісню "Lonely Together".  джерело  www.ukrinform.ua
Опублікований на YouTube-каналі Avicii кліп за тиждень набрав більше 7 млн переглядів, передає "Новое время".

У ролику можна помітити київські локації: Ботанічний сад, парк "Перемога" і Рибальський міст.

Крім того, героями кліпу стали екс-барабанщик проектів "Alloise" та "Dvoe" Артем Угодників і його дружина Аліна.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Енергетична компанія TIU-Канада стала першим іноземним інвестором в Україну в рамках дії Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою. Про це йдеться в повідомленні компанії, яке передано Укрінформу  www.ukrinform.ua

"TIU-Канада стає першим канадським інвестором в Україну, що користується правилами Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою, яка набула чинності 1 серпня. TIU-Канада, дочірнє підприємство компанії Refraction Asset Management, влітку цього року почала будівництво сонячної електростанції вартістю 10 мільйонів євро у Нікополі, Дніпропетровської області. 10 мегаватна станція буде постачати електроенергію місцевим жителям та підприємствам", - йдеться у повідомленні.

"Ми пишаємося тим, що будемо першим інвестором у рамках Угоди про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною. Але найголовніше, на практиці це дозволить TIU-Канада постачати українцям чисту енергію", - зазначила директор українського представництва TIU-Канада Валентина Белякова.

Вона також зазначила, що в Україні тарифи на відновлювану енергетику - одні з найкращих у Європі. "Тариф на постачання електроенергії в мережу чинний до 1 січня 2030 року та заохочує прямі іноземні інвестиції в Україну. Це добре для енергетичної незалежності України, а також для економічного зростання", - сказала Белякова.

Нагадаємо, Угода про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною була підписана 11 червня, 2016 р. та набула чинності 1 серпня, 2017 р. Окрім комерційних переваг для бізнесу обох країн, угода покликана підтримати економічні реформи та ініціативи уряду щодо розвитку України, зміцнить канадсько-українське партнерство. Ця угода є результатом 5 років переговорів.

TIU-Канада – це енергетична компанія, що працює у секторі відновлюваної енергетики та знаходиться в місті Калгарі, провінції Альберта. Свою роботу в Україні компанія почала влітку цього року.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Please visit the photo exhibit "My army. See through heart" from 23 September to 30 September at 145 Evans Ave. (organized in the framework of the Invictus Games Toronto 2017)
More Posts
Share by: