Канада – єдина країна, де модно бути українцем

  • By UC Family Magazine
  • 01 Jun, 2014
Кількість українців у Канаді – це дуже цікаве питання. Попередній перепис в Канаді показав 1 млн українців, останній – 1,213 млн українців, – йде серозне зростання. Це за рахунок того, що канадці почали зізнаватися, що вони українці, почали вивчати своє коріння, – повідомив 26 жовтня під час брифінгу у Львові Посол України в Канаді Ігор Осташ.«Це пов’язано з кількома факторами. Українська держава стає на ноги, і тут, можливо, певним поштовхом була помаранчева революція, і багато людей дізналися про Україну. Кількість канадців українського походження буде зростати, і я впевнений, що наступний перепис покаже ще більше зростання. Сьогодні Канада – єдина країна у світі, де модно бути українцем», – сказав він.

Також Ігор Осташ повідомив: «Наступного року ми будемо відзначати 120-річчя переселення перших поселенців до Канади і наше завдання – відзначити це на найвищому державному рівні як в Україні, так і в Канаді. Цей приїзд ще раз підтвердив готовність канадського уряду святкувати цю дату».

За його словами, Посольство України планує провести акцію День України в парламенті Канади.

«Цілий день будемо презентувати Україну в найпрестижнішому історичному будинку Канади. Це будуть виставки, концерти, велика сцена, політичні і громадські контакти», – розповів Осташ.

Разом з тим, він, коментуючи сьогоднішній візит прем’єр-міністра Канади Стівена Гарпера до Львова і відвідини музею «Тюрма на Лонцького», сказав: «Тюрма на Лонцького» – об’єкт непростий. Канада в Оттаві планує збудувати пам’ятник жертвам тоталітарних режимів. Це проект загальноканадський. Те, що побачив сьогодні прем’єр-міністр Канади, – буде краплиною до цього проекту… Канада приймала багато емігрантів країн, які постраждали через тоталітаризм. Це угорці, чехи, словаки, поляки, українці, росіяни,євреї. Це країна, яка з дуже глибоким розумінням і навіть болісно сприймає всі прояви тоталітарних режимів».

У межах візиту до Львова прем’єр-міністр Канади Стівен Гарпер сьогодні, 26 жовтня, поклав квіти до пам’ятника Тарасові Шевченку. Перед тим Стівен Гарпер  відвідав  Український Католицький Університет, де зустрівся зі студентами і прочитав лекцію про історію українсько-канадських взаємин. Також прем’єр Канади відвідав собор святого Юра та музей «Тюрма на Лонцького», де залишив запис в книзі почесних відвідувачів.

За матеріалами:   ZAXID.NET


UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: