Гришко пізнав “свою Україну”, будучи в еміграції у США

  • By UC Family Magazine
  • 19 Jun, 2013

Володимир Гришко, який підписав контракт на 25 років з американською студією, розповів про своє ставлення до України, йдеться у “Сніданку з 1+1”.

Артист поділився, що дуже любить свою країну і не збирається її залишати назавжди, а в Америку їде лише для того, аби працювати.

“Взагалі я пізнав свою країну в еміграції, коли я працював в США. Я не залишаю зараз Україну, я їду в Америку працювати. Я буду співати і там, і тут”, – сказав Гришко.

Останній свій альбом, за словами Гришка, він записав для української діаспори у США та Канаді.

Що ж до того, чому Гришко з оперного співака перекваліфікувався у естрадного виконавця, артист розповів, що його викладач Лучано Паваротті свого часу порадив йому співати на естраді

“Час змінився. Зараз в Америці, чи Європі нема поняття оперний співак, є good artist – хороший артист, котрий все співає. Естраду треба співати, гарну естраду, а не “Цілуй мене, туди-сюди”, – зауважив співак.

У вільний час, якого у Гришка практично не буває, артист любить ходити у церкву, яка побудована на території його маєтку. Як сказав співак, там його душа відпочиває.

Нагадаємо, Гришко “зопалу підписав” контракт, і тепер не хоче їхати до Америки. Український тенор вже найняв адвоката, аби змінити умови контракту, підписаного з американською студією.

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 20 Sep, 2017
Tickets $50 Bookstore "Bukva" 416-236-5890
By UC Family Magazine 20 Sep, 2017
WWW.CENSOR.NET. UA
З цією авторитетною людиною і зустрівся кореспондент "Цензор.НЕТ". І хоча на деяких етапах інтерв’ю ми зачіпали досить гострі питання, пан Ващук незмінно залишався тактовним і стриманим, а його відповіді – влучними і аргументованими.
By UC Family Magazine 20 Sep, 2017
Ласкаво запрошуємо шанувальників мистецтва на відкриття осіннього сезону!
10 - 24 вересня, 2017р.
КАНАДСЬКО-УКРАЇНСЬКА МИСТЕЦЬКА ФУНДАЦІЯ / ҐАЛЕРІЯ КУМФ
мають шану представляти Заслуженого Діяча Мистецтв України, Oксану Андрущенко (Львів, Україна) з персональною виставкою "МАГІЯ СИМВОЛУ". (Малярство, графіка).
ОФІЦІЙНЕ ВІДКРИТТЯ: неділя, 10 вересня, 2017р. в 2 год п.п.
В приміщенні ҐАЛЕРІЇ КУМФ,
145 EVANS AVE., SUITE 101, TORONTO, ON 416-766-6802
info@kumfgallery.com
Gallery hours: Thurs. to Fri. 1-6, Sat. & Sun. 1-5

Dear art lovers, you are cordially invited to the opening of Autumn season!
September 10 - 24, 2017
THE UKRAINIAN CANADIAN ART FOUNDATION / KUMF GALLERY present artist Oksana Andrushchenko (Lviv, Ukraine) with her solo exhibition "THE MAGIC OF SYMBOLS". (Paintings, graphics).
OPENING RECEPTION: Sunday, September 10, 2017, at 2 pm.
At the KUMF GALLERY,
145 EVANS AVE., SUITE 101, TORONTO, ON 416-766-6802
info@kumfgallery.com
Gallery hours: Thurs. to Fri. 1-6, Sat. & Sun. 1-5
More Posts
Share by: