Візії: міжнародний фестиваль Візуальної культури. Серія «Лакрімоса» Сари Ангелуччі (Канада)

  • By UC Family Magazine
  • 25 May, 2013

Фотографія. Мультимедіа. Відео-арт. Кіно

24 травня – 02 липня 2013 року

Запрошуємо киян та гостей міста на урочисте відкриття   Міжнародного Фестивалю Візуальної Культури «Візії» ,яке відбудеться 25 травня о 14:00 в   Київській Міській галереї мистецтв«Лавра».

До уваги публіки будуть представлені дев’ять фотовиставок з Канади, Польщі, Литви, Грузії, Чехії, Росії, Словенії й України, серед яких світові імена й проекти-відкриття, документалістика, арт-фотографія,фотоінсталяції й концептуальні проекти.

Виставки об’єднає тема Фестивалю: «Архівація візуального». Разом з авторами проектів глядачі відправляться у запалюючу подорож в пошуках візуальних слідів часу, заново усвідомлюючи їх цінність й архівуючи особисту й колективну пам’ять для майбутніх поколінь.

На відкритті глядачі зможуть побачити:

виставку переможця європейського конкурсу   Пйотра Збієрського   (Польща) з серією «Білі слони»   http://www.polinst.kiev.ua/event742.html

проект колекціонера одноразових камер Алгірдаса Мусняцкіса(Литва),

епатажну харківську фотографію – група «Шило» і її проект«Закінчена дисертація Боба Міхайлова»,

містичну серію «Лакрімоса» Сари Ангелуччі (Канада),

зворушливу історію про місто дитинства переможця конкурсу«Фотограф року-2012» Артура Бондаря (Україна),

виставку «Відчутність минулого» петербурзьких майстрів рідкісних технік друку Андрія Полушкіна, Віталія Смірнова і Олексія Савкіна,

колоритний проект грузинської документалістки Діни Огановой «Моє місце,

фотоінсталяцію «Алелі» українського художника Володимира Клюзко,

груповий проект Павела Банькі (Чехія), Роберта Хутинські(Словенія) і Анни Блок (Росія) про музеї колишніх концтаборів часів Другої світової війни – «Меморіал».

На відкритті Фестивалю виступлять ініціатори і кураторі «Візій»,автори виставок, представники посольств і міжнародних культурних організацій.

Відкриття Фестивалю стане справжнім сплеском міського культурного життя і святковою подією для столичної публіки.

З моменту відкриття галерея «Лавра» стане центральним майданчиком Фестивалю, де протягом місяця будуть проходити найцікавіші події.Відвідувачів чекає лекційна програма і незабутні зустрічі з авторами виставок.Для любителів сімейного дозвілля запланована програма вихідних днів: кінопокази, анімація для дітей, лекції й мастер-класи для всієї родини,екскурсійні тури.

В день відкриття «Візій» починає працювати інфо-центр, де можна отримати всю необхідну інформацію про події Фестивалю, придбати Каталог Фестивалю і зареєструватися на фестивальні заходи.

Також в галереї постійно працює крамниця PhotoArtBook, в якій можна придбати альбоми класиків і сучасних авторів, відомі монографіі і концептуальні видання, книги з історії і теорії фотографії.

Виставки в галереї «Лавра» триватимуть до 23 червня 2013 року.

Галерея «Лавра» відкрита для відвідування щодня з 12:00 до20:00.

Вхід в день відкриття – безкоштовний.

В інші дні вхід на умовах Галереї «Лавра»: 30 грн.

Для студентів і пенсіонерів: 15 грн.

Для дітей відвідування безкоштовне.

Фестиваль «Візії» проходить за підтримки:

Посольства Литовської Республіки в Україні, Посольства Чеської Республіки в Україні, Чеського центру в Києві, Польського Інституту в Києві,Російського центру науки і культури, Посольства Грузії, Посольства Канади.
Джерело: Портал Культура

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: