Гімн України зазвучав на центральній площі Сицилії

  • By UC Family Magazine
  • 23 May, 2013

Є вген Хмара   – молодий український композитор та піаніст-віртуоз – присвячує увесь свій час музиці та творчості. Щойно повернувшись в Україну з Італіїї, він презентував відео, яке не може лишити байдужими українців. Євген зіграв гімн України прямо на площі в центрі провінції Сіракузи (Сицилія) на величному чорному роялі.

Акція в Італії   – продовження соціальної кампанії   «Мрій! Дій!»,   пульсом якої став молодий український бізнесмен і патріот Дмитро Костик. Учасники кампанії об’єдналися у прагненні подарувати натхнення українській молоді втілювати свої найсміливіші мрії. Власне Дмитро – яскравий приклад людини, яка зробила себе сама своєю працею та бажанням працювати над тим, чого ніхто ще не робив. Промо-пости кампанії запам’ятались українцям знайомими обличчями молодих українських талантів та успішних людей і слоганом: «Я буду всесвітньовідомим… Кожного дня я віддаю своїй мрії 10-14 годин».

Мрія Євгена Хмари – не просто стати визнаним композитором, а й зробити модною та відомою українську музику і все українське: «Ми почали з рідної і найпрекраснішої Михайлівської площі, продовжили в Італії, та я хочу об’їздити якомога більше площ світу, виконуючи авторську музику та гімн України. Мрію виступити на острові Паски (це – найвіддаленіша точка планети) і щоразу повертатися на Батьківщину».

Євген Хмара   (Zhenya Khmara) – композитор та музикант, лауреат численних конкурсів та фестивалів, фіналіст народного телевізійного шоу «Україна має талант», автор єдиного в Україні альбому, в якому звучить 23 музичні інструменти і залучено 16 музикантів, під назвою «Казка».

Джерело: Портал Культура

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Шведський діджей і музичний продюсер Avicii разом з британською виконавицею Рітою Орою зняли у Києві відео на пісню "Lonely Together".  джерело  www.ukrinform.ua
Опублікований на YouTube-каналі Avicii кліп за тиждень набрав більше 7 млн переглядів, передає "Новое время".

У ролику можна помітити київські локації: Ботанічний сад, парк "Перемога" і Рибальський міст.

Крім того, героями кліпу стали екс-барабанщик проектів "Alloise" та "Dvoe" Артем Угодників і його дружина Аліна.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Енергетична компанія TIU-Канада стала першим іноземним інвестором в Україну в рамках дії Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою. Про це йдеться в повідомленні компанії, яке передано Укрінформу  www.ukrinform.ua

"TIU-Канада стає першим канадським інвестором в Україну, що користується правилами Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою, яка набула чинності 1 серпня. TIU-Канада, дочірнє підприємство компанії Refraction Asset Management, влітку цього року почала будівництво сонячної електростанції вартістю 10 мільйонів євро у Нікополі, Дніпропетровської області. 10 мегаватна станція буде постачати електроенергію місцевим жителям та підприємствам", - йдеться у повідомленні.

"Ми пишаємося тим, що будемо першим інвестором у рамках Угоди про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною. Але найголовніше, на практиці це дозволить TIU-Канада постачати українцям чисту енергію", - зазначила директор українського представництва TIU-Канада Валентина Белякова.

Вона також зазначила, що в Україні тарифи на відновлювану енергетику - одні з найкращих у Європі. "Тариф на постачання електроенергії в мережу чинний до 1 січня 2030 року та заохочує прямі іноземні інвестиції в Україну. Це добре для енергетичної незалежності України, а також для економічного зростання", - сказала Белякова.

Нагадаємо, Угода про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною була підписана 11 червня, 2016 р. та набула чинності 1 серпня, 2017 р. Окрім комерційних переваг для бізнесу обох країн, угода покликана підтримати економічні реформи та ініціативи уряду щодо розвитку України, зміцнить канадсько-українське партнерство. Ця угода є результатом 5 років переговорів.

TIU-Канада – це енергетична компанія, що працює у секторі відновлюваної енергетики та знаходиться в місті Калгарі, провінції Альберта. Свою роботу в Україні компанія почала влітку цього року.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Please visit the photo exhibit "My army. See through heart" from 23 September to 30 September at 145 Evans Ave. (organized in the framework of the Invictus Games Toronto 2017)
More Posts
Share by: