Гімн України зазвучав на центральній площі Сицилії

  • By UC Family Magazine
  • 23 May, 2013

Є вген Хмара   – молодий український композитор та піаніст-віртуоз – присвячує увесь свій час музиці та творчості. Щойно повернувшись в Україну з Італіїї, він презентував відео, яке не може лишити байдужими українців. Євген зіграв гімн України прямо на площі в центрі провінції Сіракузи (Сицилія) на величному чорному роялі.

Акція в Італії   – продовження соціальної кампанії   «Мрій! Дій!»,   пульсом якої став молодий український бізнесмен і патріот Дмитро Костик. Учасники кампанії об’єдналися у прагненні подарувати натхнення українській молоді втілювати свої найсміливіші мрії. Власне Дмитро – яскравий приклад людини, яка зробила себе сама своєю працею та бажанням працювати над тим, чого ніхто ще не робив. Промо-пости кампанії запам’ятались українцям знайомими обличчями молодих українських талантів та успішних людей і слоганом: «Я буду всесвітньовідомим… Кожного дня я віддаю своїй мрії 10-14 годин».

Мрія Євгена Хмари – не просто стати визнаним композитором, а й зробити модною та відомою українську музику і все українське: «Ми почали з рідної і найпрекраснішої Михайлівської площі, продовжили в Італії, та я хочу об’їздити якомога більше площ світу, виконуючи авторську музику та гімн України. Мрію виступити на острові Паски (це – найвіддаленіша точка планети) і щоразу повертатися на Батьківщину».

Євген Хмара   (Zhenya Khmara) – композитор та музикант, лауреат численних конкурсів та фестивалів, фіналіст народного телевізійного шоу «Україна має талант», автор єдиного в Україні альбому, в якому звучить 23 музичні інструменти і залучено 16 музикантів, під назвою «Казка».

Джерело: Портал Культура

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: