У Канаді завершився чемпіонат світу з фігурного ковзанярства

  • By UC Family Magazine
  • 18 Mar, 2013

photo©   Alexander Briel Perez   |   Dreamstime Stock Photos

В ніч з суботи на неділю у канадському Лондоні (провінція Онтаріо) завершився чемпіонат світу з фігурного ковзанярства 2013 року. Останній комплект нагород було розіграно у змаганнях жінок в одиночному катанні, які виступили з довільною програмою.

Дворазовою чемпіонкою світу стала фігуристка з Південної Кореї, чемпіонка Олімпіади-2010 у Ванкувері 22-річна Юна Кім, яка набрала в сумі за дві програми218,31 бала, інформує   sportonline.ua .

Срібний призер – італійка Кароліна Костнер програла переможниці 20,42 бала.«Бронза» в активі японки Мао Асади (196,47).

19-річна українська фігуристка Наталія Попова, набравши 155,52 бала – рекордну для себе суму балів за дві програми, посіла підсумкове 15-е місце. Після короткої програми українка посідала 17-е місце, а в довільній була 12-ою.

Наталія Попова вдруге представляла Україну на світовій першості. У минулому році вона зайняла 17-е місце.

Всього на чемпіонаті світу були розіграні чотири комплекти нагород.Представники дев’яти країн стали володарями медалей. Перше місце в загальнокомандному заліку посіли канадці, в їх активі по одній медалі кожної гідності, друге місце у росіян (1–0–1), третє місце поділили південнокорейці й американці – по одній золотій медалі; п’яте – німці, італійці і казахстанці –по одному «сріблу»; восьме – іспанці та японці – по одній «бронзі».

17 березня чемпіонат світу традиційно завершився показовими виступами найкращих фігуристів планети

Лондон(Онтаріо, Канада). 13–17 березня

http://zik.ua/ua

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: