Національний художній музей згадає про ідентичність під час революції

  • By UC Family Magazine
  • 22 Feb, 2016

«Ідентичність: за завісою неозначеності»   – нова виставка у Національному художньому музеї України, що стартує   18 березня. Художники з України, Латвії, Литви, Естонії, Ісландії, Швеції, Данії, Фінляндії та Норвегії поміркують на тему ідентичності, а працівники НХМУ згадають про роботу музею під час «Революції гідності» на Майдані 2013-2014 рр. 

Ілюстрація до проекту

Організатори – про проект:

«Для багатьох співробітників Національного художнього музею України події зими 2013-2014 стали випробуванням. Через постійну тривогу, через неможливість займатися улюбленою справою, через вимушений щоденний контакт з людьми, від яких іде загроза, через цинізм і безпорадність влади, через великі спільні втрати…Але виходом з потрясіння стало повернення до професійної діяльності. З єдиною різницею – тепер щоразу запитуючи себе: “Чи гідні наші дії тих, хто пожертвував собою заради майбутнього?”.

Але, щоб іти вперед, суспільству потрібні позитивні смисли. Що, як поглянути на подвиг Небесної Сотні не як на жертву, а як на внесок? Найкоштовніший і найпотужніший внесок у проект “Україна”. Адже люди, які вийшли в Україні на барикади, прагнули кращого життя і справедливості, а поруч із цим шукали відповіді на запитання “Хто ми?”, “Звідки?”, “Куди і заради чого прямуємо?”. Запитання лишились відкритими, і відповіді на них ми маємо шукати спільно. Музеї є тими майданчиками, де у контакті публіки та колекцій відкриваються і творяться смисли; тож у нас не лишається іншого шляху, як щоденно вкладатися у проект, основою якого стало найдорожче – людське життя і гідність».

Експозицію можна буде відвідати за адресою: м. Київ; вул. Грушевського, 6.

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: