У Києві збереться рекордна кількість представників закордонних навчальних закладів

  • By UC Family Magazine
  • 25 Jan, 2013

Кількість учасників міжнародної виставки   “Канікули, школи і коледжі за кордоном” , що відбудеться в Києві у готелі Hyatt 2 та 3 лютого, збільшилась на 14 навчальних закладів.

Таким чином, станом на 24 січня свій намір приїхати на найбільший в Україні захід у сфері освіти за кордоном підтвердило вже 134 учасника (з урахуванням підготовчих центрів при університетах англомовних країн).

Завдяки такій репрезентативності компанія DEC education — організатор виставки — ставить рекорд серед освітніх заходів універсального профілю, що проходили і проходять в Україні.

Загалом до учасників виставки приєдналися ще 6 університетів, 3 мовних центра і 5 приватних шкіл:

ATC Language & Travel (Ірландія); Braemar College (Канада); European University (Іспанія, Німеччина, Швейцарія, Griffith University (Австралія); Humboldt-Institut (Німеччина); Lemania Group of Schools (Швейцарія); Montreux School of Business (Швейцарія); Regent Oxford (Великобританія); Ross School (США); SABIS International School UK (Великобританія); Saxion University of Applied Sciences (Нідерланди); Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej (Польща); Upper Madison College (Канада); Vatel International Business School of Hospitality and Management (відділення у 18 країнах світу).

На виставці будуть презентовані рейтингові школи, університети, мовні та підготовчі курси, а також канікулярні програми в Австралії, Бельгії, Великобританії, Ірландії, Канаді, Нідерландах, Німеччині, США, Франції, Швейцарії та інших країнах (усього 25 країн).

Окрім особистих зустрічей із представниками майбутніх місць навчання, відвідувачам виставки буде надана можливість безкоштовно прослухати цікаві тренінги та майстер-класи від провідних фахівців та психологів на важливі для підлітків, студентів і батьків теми.

У програмі заходу будуть висвітлені такі питання, як розвиток пам’яті та уваги, методи розв’язання конфліктів, розвиток лідерських навичок, фінансова освіта школярів, вибір професії, ефективне використання часу тощо.

Низка представників закордонних навчальних закладів проведуть ознайомчі семінари на теми освіти за кордоном, а також відкриті уроки і вікторини.

Близько десяти шкіл, підготовчих центрів та університетів презентуватимуть стипендії та реєструватимуть учасників серед відвідувачів. Реєстрація на стенді представника надасть вам можливість першим дізнатися про корисну інформацію, заявити про себе і отримати преференцію при майбутньому оцінюванні.

Організатор виставки — міжнародна освітня агенція DEC education — запрошує вас відвідати захід усією родиною та отримати максимум корисної і практичної інформації!

Вхід на виставку безкоштовний, потребує попередньої   реєстрації на сайті DEC education .

Українська правда. Життя.

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: