У Києві збереться рекордна кількість представників закордонних навчальних закладів

  • By UC Family Magazine
  • 25 Jan, 2013

Кількість учасників міжнародної виставки   “Канікули, школи і коледжі за кордоном” , що відбудеться в Києві у готелі Hyatt 2 та 3 лютого, збільшилась на 14 навчальних закладів.

Таким чином, станом на 24 січня свій намір приїхати на найбільший в Україні захід у сфері освіти за кордоном підтвердило вже 134 учасника (з урахуванням підготовчих центрів при університетах англомовних країн).

Завдяки такій репрезентативності компанія DEC education — організатор виставки — ставить рекорд серед освітніх заходів універсального профілю, що проходили і проходять в Україні.

Загалом до учасників виставки приєдналися ще 6 університетів, 3 мовних центра і 5 приватних шкіл:

ATC Language & Travel (Ірландія); Braemar College (Канада); European University (Іспанія, Німеччина, Швейцарія, Griffith University (Австралія); Humboldt-Institut (Німеччина); Lemania Group of Schools (Швейцарія); Montreux School of Business (Швейцарія); Regent Oxford (Великобританія); Ross School (США); SABIS International School UK (Великобританія); Saxion University of Applied Sciences (Нідерланди); Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej (Польща); Upper Madison College (Канада); Vatel International Business School of Hospitality and Management (відділення у 18 країнах світу).

На виставці будуть презентовані рейтингові школи, університети, мовні та підготовчі курси, а також канікулярні програми в Австралії, Бельгії, Великобританії, Ірландії, Канаді, Нідерландах, Німеччині, США, Франції, Швейцарії та інших країнах (усього 25 країн).

Окрім особистих зустрічей із представниками майбутніх місць навчання, відвідувачам виставки буде надана можливість безкоштовно прослухати цікаві тренінги та майстер-класи від провідних фахівців та психологів на важливі для підлітків, студентів і батьків теми.

У програмі заходу будуть висвітлені такі питання, як розвиток пам’яті та уваги, методи розв’язання конфліктів, розвиток лідерських навичок, фінансова освіта школярів, вибір професії, ефективне використання часу тощо.

Низка представників закордонних навчальних закладів проведуть ознайомчі семінари на теми освіти за кордоном, а також відкриті уроки і вікторини.

Близько десяти шкіл, підготовчих центрів та університетів презентуватимуть стипендії та реєструватимуть учасників серед відвідувачів. Реєстрація на стенді представника надасть вам можливість першим дізнатися про корисну інформацію, заявити про себе і отримати преференцію при майбутньому оцінюванні.

Організатор виставки — міжнародна освітня агенція DEC education — запрошує вас відвідати захід усією родиною та отримати максимум корисної і практичної інформації!

Вхід на виставку безкоштовний, потребує попередньої   реєстрації на сайті DEC education .

Українська правда. Життя.

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Шведський діджей і музичний продюсер Avicii разом з британською виконавицею Рітою Орою зняли у Києві відео на пісню "Lonely Together".  джерело  www.ukrinform.ua
Опублікований на YouTube-каналі Avicii кліп за тиждень набрав більше 7 млн переглядів, передає "Новое время".

У ролику можна помітити київські локації: Ботанічний сад, парк "Перемога" і Рибальський міст.

Крім того, героями кліпу стали екс-барабанщик проектів "Alloise" та "Dvoe" Артем Угодників і його дружина Аліна.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Енергетична компанія TIU-Канада стала першим іноземним інвестором в Україну в рамках дії Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою. Про це йдеться в повідомленні компанії, яке передано Укрінформу  www.ukrinform.ua

"TIU-Канада стає першим канадським інвестором в Україну, що користується правилами Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою, яка набула чинності 1 серпня. TIU-Канада, дочірнє підприємство компанії Refraction Asset Management, влітку цього року почала будівництво сонячної електростанції вартістю 10 мільйонів євро у Нікополі, Дніпропетровської області. 10 мегаватна станція буде постачати електроенергію місцевим жителям та підприємствам", - йдеться у повідомленні.

"Ми пишаємося тим, що будемо першим інвестором у рамках Угоди про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною. Але найголовніше, на практиці це дозволить TIU-Канада постачати українцям чисту енергію", - зазначила директор українського представництва TIU-Канада Валентина Белякова.

Вона також зазначила, що в Україні тарифи на відновлювану енергетику - одні з найкращих у Європі. "Тариф на постачання електроенергії в мережу чинний до 1 січня 2030 року та заохочує прямі іноземні інвестиції в Україну. Це добре для енергетичної незалежності України, а також для економічного зростання", - сказала Белякова.

Нагадаємо, Угода про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною була підписана 11 червня, 2016 р. та набула чинності 1 серпня, 2017 р. Окрім комерційних переваг для бізнесу обох країн, угода покликана підтримати економічні реформи та ініціативи уряду щодо розвитку України, зміцнить канадсько-українське партнерство. Ця угода є результатом 5 років переговорів.

TIU-Канада – це енергетична компанія, що працює у секторі відновлюваної енергетики та знаходиться в місті Калгарі, провінції Альберта. Свою роботу в Україні компанія почала влітку цього року.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Please visit the photo exhibit "My army. See through heart" from 23 September to 30 September at 145 Evans Ave. (organized in the framework of the Invictus Games Toronto 2017)
More Posts
Share by: