ЗІРКОВИЙ ВЕРТЕП ДОПОМІГ ЛЬВІВ’ЯНАМ ВИГНАТИ НЕЧИСТЬ З МІСТА

  • By UC Family Magazine
  • 13 Jan, 2013

Львів’яни вміють святкувати Різдво. Чого тут тільки не відбувається протягом циклу різдвяно – новорічних свят. І так, 7 січня цього року, вперше у Львові балет Ірини Мазур “Життя” презентував перший в Україні різдвяний мюзикл просто неба “Різдвяна містерія”, яка тривала 5 годин.

“Голос країни” Павло Табаков зіграв Ірода, фіналіст “Голосу країни” Назар Савко – Жида, а заслужена артистка України Наталка Карпа – Чортицю.

У середмісті Львова, на гігантській сцені, презентували театрально – танцювальне дійство “Різдвяна містерія”. Режисером – постановником першого в Україні зіркового вертепу – мюзиклу просто неба виступила керівник балету “Життя”, заслужена артистка України Ірина Мазур.
П’ять годин поспіль львів’яни та численні туристи, які з’їхалися до міста Лева на Різдвяні свята, спостерігали за феєричною “Різдвяною містерією”. Спершу – забавлялися, брали участь у танцювальних майстер – класах, дивилися пізнавальні відеоподорожі у минуле, співали у “колядоке” – замість популярного караоке… Навіть спробували встановити рекорд на наймасовішу коляду – виконавши усім миром “Нова радість стала”. Відбувся також оригінальний різдвяний флеш – моб: публіці роздали 1715 (!) дзвіночків – і всі дружно задзеленчали так, щоб вигнали зі Львова усе зле і нечисте.

Кульмінацією “Різдвяної містерії” у Львові став однойменний зірковий вертеп. Режисер Ірина Мазур взяла за основу для сценарію львівські вертепи 1930 – 40 років. Вона осучаснила традиції – і “Різдвяна містерія” перетворилася на танцювально – театралізоване дійство. Завдяки хореографічному лібрето на очах у публіки ожила різдвяна шопка. Протягом трьох годин дійство на сцені дивувало публіку несподіваними співочими героями. Образи традиційних вертепівських героїв у мюзиклі просто неба на себе приміряли “Голос країни” Павло Табаков, який зіграв Ірода, заслужена артистка України Наталка Карпа, яка стала Чортицею, фіналіст проекту “Голос країни” Назар Савко, якому випала роль Жида. Співачка Лілія Ваврін перевтілилася у Пастушка, заслужений артист України Андрій Заліско – у Царя, а голосисті Олеся Киричук та Ірина Доля – в Ангелів.

Артисти балету “Життя”, яким у зірковому мюзиклі – вертепі “Різдвяна містерія” дісталося найбільше ролей, змінювали костюми понад десять (!) разів. Наприклад, з нечисті у почті Наталки Карпи перетворювалися у статне військо при цареві Іродові. У сценічному гардеробі танцюристів – акторів – від традиційних українських кожухів до стилізованих царських шатів і білосніжних ангельських одіянь. Цікаво, що на окремі переодягання в артистів було не більше трьох хвилин. І все це на морозі. Але чого не зробиш заради того, щоб свято вдалося!

Фото прес-служби балету “Життя”

Юрій АтаманюкUC Family Magazine

By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Шведський діджей і музичний продюсер Avicii разом з британською виконавицею Рітою Орою зняли у Києві відео на пісню "Lonely Together".  джерело  www.ukrinform.ua
Опублікований на YouTube-каналі Avicii кліп за тиждень набрав більше 7 млн переглядів, передає "Новое время".

У ролику можна помітити київські локації: Ботанічний сад, парк "Перемога" і Рибальський міст.

Крім того, героями кліпу стали екс-барабанщик проектів "Alloise" та "Dvoe" Артем Угодників і його дружина Аліна.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Енергетична компанія TIU-Канада стала першим іноземним інвестором в Україну в рамках дії Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою. Про це йдеться в повідомленні компанії, яке передано Укрінформу  www.ukrinform.ua

"TIU-Канада стає першим канадським інвестором в Україну, що користується правилами Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою, яка набула чинності 1 серпня. TIU-Канада, дочірнє підприємство компанії Refraction Asset Management, влітку цього року почала будівництво сонячної електростанції вартістю 10 мільйонів євро у Нікополі, Дніпропетровської області. 10 мегаватна станція буде постачати електроенергію місцевим жителям та підприємствам", - йдеться у повідомленні.

"Ми пишаємося тим, що будемо першим інвестором у рамках Угоди про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною. Але найголовніше, на практиці це дозволить TIU-Канада постачати українцям чисту енергію", - зазначила директор українського представництва TIU-Канада Валентина Белякова.

Вона також зазначила, що в Україні тарифи на відновлювану енергетику - одні з найкращих у Європі. "Тариф на постачання електроенергії в мережу чинний до 1 січня 2030 року та заохочує прямі іноземні інвестиції в Україну. Це добре для енергетичної незалежності України, а також для економічного зростання", - сказала Белякова.

Нагадаємо, Угода про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною була підписана 11 червня, 2016 р. та набула чинності 1 серпня, 2017 р. Окрім комерційних переваг для бізнесу обох країн, угода покликана підтримати економічні реформи та ініціативи уряду щодо розвитку України, зміцнить канадсько-українське партнерство. Ця угода є результатом 5 років переговорів.

TIU-Канада – це енергетична компанія, що працює у секторі відновлюваної енергетики та знаходиться в місті Калгарі, провінції Альберта. Свою роботу в Україні компанія почала влітку цього року.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Please visit the photo exhibit "My army. See through heart" from 23 September to 30 September at 145 Evans Ave. (organized in the framework of the Invictus Games Toronto 2017)
More Posts
Share by: