“Трохи Англії далеко від Англії” – Old Mill, Toronto

  • By UC Family Magazine
  • 21 Mar, 2012
Річка Хамбер (Humber river) і її долина в Торонто (Канада) вже давно вважаються частиною канадської спадщини. Ще в 1615 році ця місцина була облюбована Етьєном Брюле – французьким мандрівником. Е.Брюле часто вважається першим європейським жителем Онтаріо. На його честь було названо Парк “Етьєна Брюле” і франкомовну середню школу в Торонто.
В 1793 році на березі річки Хамбер був побудований Королiвський Млин для обробки деревини (на той час це місто мало назву Йорк). Таким чином, Королівський Млин став першим промисловим будинком в Торонто.
В 1834 році перший головний суддя з Etobicoke Томас Фішер побудував новий Млин. Але в 1881 році він був знищений вогнем. І тільки в 2001, на місці зруйнованого млина, побудували The Old Mill Inn & Spa, використавши стіну , яка залишилася від зруйнованого Старого Млина. Це стало доповненням до Ресторану The Old Mill, який ще в 1914 році був відкритий Робертом Смітом і названий як The Old Mill Tea Garden . “Трохи Англії далеко від Англії” – саме так Роберт Сміт відзивався про The Old Mill Tea Garden . І ця англійська атмосфера збереглася до сьогоднішних днів

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Шведський діджей і музичний продюсер Avicii разом з британською виконавицею Рітою Орою зняли у Києві відео на пісню "Lonely Together".  джерело  www.ukrinform.ua
Опублікований на YouTube-каналі Avicii кліп за тиждень набрав більше 7 млн переглядів, передає "Новое время".

У ролику можна помітити київські локації: Ботанічний сад, парк "Перемога" і Рибальський міст.

Крім того, героями кліпу стали екс-барабанщик проектів "Alloise" та "Dvoe" Артем Угодників і його дружина Аліна.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Енергетична компанія TIU-Канада стала першим іноземним інвестором в Україну в рамках дії Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою. Про це йдеться в повідомленні компанії, яке передано Укрінформу  www.ukrinform.ua

"TIU-Канада стає першим канадським інвестором в Україну, що користується правилами Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою, яка набула чинності 1 серпня. TIU-Канада, дочірнє підприємство компанії Refraction Asset Management, влітку цього року почала будівництво сонячної електростанції вартістю 10 мільйонів євро у Нікополі, Дніпропетровської області. 10 мегаватна станція буде постачати електроенергію місцевим жителям та підприємствам", - йдеться у повідомленні.

"Ми пишаємося тим, що будемо першим інвестором у рамках Угоди про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною. Але найголовніше, на практиці це дозволить TIU-Канада постачати українцям чисту енергію", - зазначила директор українського представництва TIU-Канада Валентина Белякова.

Вона також зазначила, що в Україні тарифи на відновлювану енергетику - одні з найкращих у Європі. "Тариф на постачання електроенергії в мережу чинний до 1 січня 2030 року та заохочує прямі іноземні інвестиції в Україну. Це добре для енергетичної незалежності України, а також для економічного зростання", - сказала Белякова.

Нагадаємо, Угода про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною була підписана 11 червня, 2016 р. та набула чинності 1 серпня, 2017 р. Окрім комерційних переваг для бізнесу обох країн, угода покликана підтримати економічні реформи та ініціативи уряду щодо розвитку України, зміцнить канадсько-українське партнерство. Ця угода є результатом 5 років переговорів.

TIU-Канада – це енергетична компанія, що працює у секторі відновлюваної енергетики та знаходиться в місті Калгарі, провінції Альберта. Свою роботу в Україні компанія почала влітку цього року.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Please visit the photo exhibit "My army. See through heart" from 23 September to 30 September at 145 Evans Ave. (organized in the framework of the Invictus Games Toronto 2017)
More Posts
Share by: