Польський Інститут в Києві та Агенція Артполе запрошують на концерти польсько-канадського гурту Paula&Karol

  • By UC Family Magazine
  • 02 Mar, 2012
Польський Інститут в Києві та Агенція Артполе запрошують на концерти польсько-канадського гурту Paula&Karol
Проект Paula & Karol починався як дует канадської дівчини і польського хлопця, що зібралися записати кілька пісень про щастя під акомпанемент народних інструментів. Зараз – це велика сім’я варшавських музикантів, що останні два роки однаково успішно завойовують як Польщу, так і простори за її кордонами.
 
Після виходу першого альбому “Overshare” (2010) польські ЗМІ назвали гурт «відкриттям року» і «найбільш цікавим і важливим дебютом на польській альтернативній сцені». The Guardian включив їх до свого списку «Звуки світу-2011», написавши: «Пола і Кароль є новими супергероями Польщі – якщо ви прийдете на їхній концерт, вони напевне розіб’ють вам серце, але змінять його на краще».
 
Минулого року, крім виступів на найвідоміших польських фестивалях, Пола і Кароль представляли свою країну на численних музичних подіях у Німеччині, Нідерландах, Франції, Великобританії, США і навіть Ісландії. В Україні їхній тур відбувається в рамках фестивалю UA/PL Alternative Music Meetings, де гурт дебютував в Києві у вересні 2011.
 
Концерти відбудуться:
5/03 — Івано-Франківськ, арт-кафе «Мармуляда»
вул. Чорновола, 23  тел. 098-641-83-39
6/03 — Чернівці, клуб «PUBLIC»
вул. Головна 265а ТРЦ “DEPO’t”  тел. 095-882-22-27
7/03 — Тернопіль, арт-кафе «Коза»
бульв. Шевченка 23 тел. (0352) 52-23-75; 067-208-13-31
8/03 —  Кам’янець – Подільський, готельний комплекс «Клеопатра»
вул.Татарська, 19-21 тел. 067-742-25-10
9/03 — Одеса, мьюзік-арт-клуб «Respublika»
пров. Шампанський, 2  тел. (048) 706-62-08
10/03 – Київ, фестиваль-ресторація «Диван»
пл. Бессарабська, 2  тел. (044) 235-73-66; 067-232-64-00
 

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: