В Києві виступили Елтон Джон і Queen

  • By UC Family Magazine
  • 05 Jul, 2012

В переддень фінального матчу Євро-2012 легенди рок-музики Елтон Джон і група Queen з солістом Адамом Ламбертом виступили на головному майдані України.

Свій благодійний концерт вони присвятили боротьбі зі СНІДом. Саме двадцять один рік тому від бронхіальної пневмонії, спричиненої СНІДом, помер культовий фронтмен Queen Фредді Мерк’юрі. Варто зазначити, що всі музиканти відмовились від гонорарів.

Сер Елтон Джон з’явився на сцені в довгому сяючому піджаку і почав свій виступ композицією “Saturday Night`s Alright”. У виступі музиканта звучали і ліричні композиції, і рок-н-рольні. Він також виконав пісню з свого нового альбому, що вийде наступного року.

Перед виступом Queen публіці продемонстрували фільм про СНІД та про останні роки життя Фредді.

«Я сподіваюсь, що кожен приєднається до боротьби з цією жахливою хворобою», – сказав журналістам Мерк’юрі в переддень своєї смерті. Ця фраза – одна з тих, що найбільше вразила глядачів на Майдані Незалежності та Хрещатику.

«Я пройнялася в кінці стрічки, коли Фредді вже був дуже хворим. Це надзвичайно важлива місія – розповідати всьому людству про
необхідність боротися з чумою ХХІ століття», – розповідає Любомира Шульц, що приїхала до Києва з заходу України, аби на власні очі побачити виступ Queen.

Британські рокери виконали свої найвідоміші композиції. Перший хіт, яким вони буквально підірвали публіку, – “We Will Rock You”. Нового вокаліста гурту публіка сприйняла неоднозначно. Молодь – переважно з захопленням, старші меломани – зі скептицизмом та словами: «Фредді ніхто не зможе замінити».

Крім готичного та харизматичного серцеїда Ламберта, що виконав головні хіти, Роджер Тейлор заспівав “Under Pressure” та “It`s a kind of magic”, а Браян Мей – “Love Of My Life”.

На концерт у київській фан-зоні зібралось понад 150 тисяч людей. Тривала музична подія близько п’яти годин.

For UC Family Magazine © Chrystyna Zanyk from Kyiv

Photos: © Chrystyna Zanyk

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 20 Sep, 2017
Tickets $50 Bookstore "Bukva" 416-236-5890
By UC Family Magazine 20 Sep, 2017
WWW.CENSOR.NET. UA
З цією авторитетною людиною і зустрівся кореспондент "Цензор.НЕТ". І хоча на деяких етапах інтерв’ю ми зачіпали досить гострі питання, пан Ващук незмінно залишався тактовним і стриманим, а його відповіді – влучними і аргументованими.
By UC Family Magazine 20 Sep, 2017
Ласкаво запрошуємо шанувальників мистецтва на відкриття осіннього сезону!
10 - 24 вересня, 2017р.
КАНАДСЬКО-УКРАЇНСЬКА МИСТЕЦЬКА ФУНДАЦІЯ / ҐАЛЕРІЯ КУМФ
мають шану представляти Заслуженого Діяча Мистецтв України, Oксану Андрущенко (Львів, Україна) з персональною виставкою "МАГІЯ СИМВОЛУ". (Малярство, графіка).
ОФІЦІЙНЕ ВІДКРИТТЯ: неділя, 10 вересня, 2017р. в 2 год п.п.
В приміщенні ҐАЛЕРІЇ КУМФ,
145 EVANS AVE., SUITE 101, TORONTO, ON 416-766-6802
info@kumfgallery.com
Gallery hours: Thurs. to Fri. 1-6, Sat. & Sun. 1-5

Dear art lovers, you are cordially invited to the opening of Autumn season!
September 10 - 24, 2017
THE UKRAINIAN CANADIAN ART FOUNDATION / KUMF GALLERY present artist Oksana Andrushchenko (Lviv, Ukraine) with her solo exhibition "THE MAGIC OF SYMBOLS". (Paintings, graphics).
OPENING RECEPTION: Sunday, September 10, 2017, at 2 pm.
At the KUMF GALLERY,
145 EVANS AVE., SUITE 101, TORONTO, ON 416-766-6802
info@kumfgallery.com
Gallery hours: Thurs. to Fri. 1-6, Sat. & Sun. 1-5
More Posts
Share by: