В Києві виступили Елтон Джон і Queen

  • By UC Family Magazine
  • 05 Jul, 2012

В переддень фінального матчу Євро-2012 легенди рок-музики Елтон Джон і група Queen з солістом Адамом Ламбертом виступили на головному майдані України.

Свій благодійний концерт вони присвятили боротьбі зі СНІДом. Саме двадцять один рік тому від бронхіальної пневмонії, спричиненої СНІДом, помер культовий фронтмен Queen Фредді Мерк’юрі. Варто зазначити, що всі музиканти відмовились від гонорарів.

Сер Елтон Джон з’явився на сцені в довгому сяючому піджаку і почав свій виступ композицією “Saturday Night`s Alright”. У виступі музиканта звучали і ліричні композиції, і рок-н-рольні. Він також виконав пісню з свого нового альбому, що вийде наступного року.

Перед виступом Queen публіці продемонстрували фільм про СНІД та про останні роки життя Фредді.

«Я сподіваюсь, що кожен приєднається до боротьби з цією жахливою хворобою», – сказав журналістам Мерк’юрі в переддень своєї смерті. Ця фраза – одна з тих, що найбільше вразила глядачів на Майдані Незалежності та Хрещатику.

«Я пройнялася в кінці стрічки, коли Фредді вже був дуже хворим. Це надзвичайно важлива місія – розповідати всьому людству про
необхідність боротися з чумою ХХІ століття», – розповідає Любомира Шульц, що приїхала до Києва з заходу України, аби на власні очі побачити виступ Queen.

Британські рокери виконали свої найвідоміші композиції. Перший хіт, яким вони буквально підірвали публіку, – “We Will Rock You”. Нового вокаліста гурту публіка сприйняла неоднозначно. Молодь – переважно з захопленням, старші меломани – зі скептицизмом та словами: «Фредді ніхто не зможе замінити».

Крім готичного та харизматичного серцеїда Ламберта, що виконав головні хіти, Роджер Тейлор заспівав “Under Pressure” та “It`s a kind of magic”, а Браян Мей – “Love Of My Life”.

На концерт у київській фан-зоні зібралось понад 150 тисяч людей. Тривала музична подія близько п’яти годин.

For UC Family Magazine © Chrystyna Zanyk from Kyiv

Photos: © Chrystyna Zanyk

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: