UC FAMILY MAGAZINE вітає усіх читачів з Новим 2012 роком!

  • By UC Family Magazine
  • 01 Jan, 2012

Різдвяно – новорічні свята є найрадіснішими святами для нашого народу. Пам’ятаєте, як у дитинстві ми поринали у справжню передріздвяну казку? Як милувалися тихими вечірніми, засніженими вулицями, а з кожної хати світилися різнобарвні вогники? Хіба це можна забути?

Але з казки треба повертатися у реальне життя. Прощаючись зі старим роком, кожен з нас робить підсумки прожитих 12 – х місяців. Це нагадує ще одну сторінку книги нашого життя. У щоденних клопотах ми навіть не помічаємо, як швидко минає рік і тільки у передноворічну пору час нібито призупиняється, щоб кожен міг проаналізувати прожите.

Кожен прожив цей рік по – різному, для когось він був непростим, для когось радісним. Були моменти радості, смутку, захоплення та розчарування. Але кожному цей рік щось подарував, збагатив досвідом. І кожен з нас вірить, що в новому році буде краще.

Прощаючись із роком, який минає, не забудьмо подякувати йому за все, що він приніс нам доброго. А що було погане – залишім в минулому.

У новому 2012 році зичимо вам міцного здоров’я, любові, благополуччя, а головне – твердої віри, яка здатна втілити в реальність усі наші побажання. Сподіваймося, що на нас чекатимуть тільки приємні звістки і позитивні емоції. Нехай у кожній родині панує здоров’я, мир і злагода, благополуччя і достаток.

photo ©   Dusko Miljanic   | Dreamstime.com

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Шведський діджей і музичний продюсер Avicii разом з британською виконавицею Рітою Орою зняли у Києві відео на пісню "Lonely Together".  джерело  www.ukrinform.ua
Опублікований на YouTube-каналі Avicii кліп за тиждень набрав більше 7 млн переглядів, передає "Новое время".

У ролику можна помітити київські локації: Ботанічний сад, парк "Перемога" і Рибальський міст.

Крім того, героями кліпу стали екс-барабанщик проектів "Alloise" та "Dvoe" Артем Угодників і його дружина Аліна.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Енергетична компанія TIU-Канада стала першим іноземним інвестором в Україну в рамках дії Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою. Про це йдеться в повідомленні компанії, яке передано Укрінформу  www.ukrinform.ua

"TIU-Канада стає першим канадським інвестором в Україну, що користується правилами Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою, яка набула чинності 1 серпня. TIU-Канада, дочірнє підприємство компанії Refraction Asset Management, влітку цього року почала будівництво сонячної електростанції вартістю 10 мільйонів євро у Нікополі, Дніпропетровської області. 10 мегаватна станція буде постачати електроенергію місцевим жителям та підприємствам", - йдеться у повідомленні.

"Ми пишаємося тим, що будемо першим інвестором у рамках Угоди про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною. Але найголовніше, на практиці це дозволить TIU-Канада постачати українцям чисту енергію", - зазначила директор українського представництва TIU-Канада Валентина Белякова.

Вона також зазначила, що в Україні тарифи на відновлювану енергетику - одні з найкращих у Європі. "Тариф на постачання електроенергії в мережу чинний до 1 січня 2030 року та заохочує прямі іноземні інвестиції в Україну. Це добре для енергетичної незалежності України, а також для економічного зростання", - сказала Белякова.

Нагадаємо, Угода про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною була підписана 11 червня, 2016 р. та набула чинності 1 серпня, 2017 р. Окрім комерційних переваг для бізнесу обох країн, угода покликана підтримати економічні реформи та ініціативи уряду щодо розвитку України, зміцнить канадсько-українське партнерство. Ця угода є результатом 5 років переговорів.

TIU-Канада – це енергетична компанія, що працює у секторі відновлюваної енергетики та знаходиться в місті Калгарі, провінції Альберта. Свою роботу в Україні компанія почала влітку цього року.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Please visit the photo exhibit "My army. See through heart" from 23 September to 30 September at 145 Evans Ave. (organized in the framework of the Invictus Games Toronto 2017)
More Posts
Share by: